به دلیل تقاضای بیشمار علاقه مندان به شرکت در کنگره زمان ثبت نام تا روز دوشنبه 25/7/90 تمدید گردید.

به اطلاع کلیه افرادی که قصد شرکت در کنگره و کارگاه ها را دارند میرساند ثبت نام در کنگره و کارگاه ها تا زمان پرداخت وجه و فاکس فیش واریزی به دبیرخانه کنگره، نهایی تلقی نمی شود. ضمنا آخرین مهلت ثبت نام حداکثر تا تاریخ 15/7/90 می باشد.
و از کلیه عزیزانی که قبلا در کنگره ثبت نام کرده اند تقاضا می شود پس از ثبت فیش واریزی طبق شماره حسابهای اعلام شده و ارسال آن به دبیرخانه کنگره، ثبت نام خود را نهایی کنند.

دبیرخانه اولین کنگره فناوری اطلاعات در سلامت

ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران
و قائم مقام وزیر در استان مازندران
متخصص اطفال و استادیار دانشگاه علوم پزشکی مازندران

مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی مازندران
فوق تخصص عفونی اطفال و استادیار دانشگاه علوم پزشکی مازندران
در گستره علوم تلاش بشر برای حرکت گام به گام به سمت فردایی بهتر به پرواز بلند در علوم مربوط به فناوری اطلاعات مبدل شده است. طی دهه اخیر به خاطر این پرواز بلند، بشریت به پیشرفت های شگرفی در این زمینه نائل آمد که غیر قابل تصور می نمود. ارتباط این تحولات در بعضی از شاخه های علوم گسترده تر و پیشرفته تر بود، اما در زمینه سلامت در آغاز راه به سر می بریم. در کشور عزیزمان ایران باید همگام با این پیشرفت، حرکتی عظیم در این زمینه صورت پذیرد که می تواند شامل فرهنگ سازی و مدیریت باشد.
دانشگاه علوم پزشکی مازندران همگام با دیگر دانشگاه های کشور فعالیت های عدیده ای را در این زمینه آغاز نموده است و بتواند مهندسین محترم علوم کامپیوتر را در کنار مسئولین، کارشناسان و پزشکانی که مسئولیت سلامت کشور را به عهده دارند جمع نموده تا آخرین اطلاعات و تازه های فناوری اطلاعات در سلامت را با مقالات و کارگاه های متنوع مطرح نموده و به تضارب آرا در موضوعات مختلف علمی و عملی بپردازند.

http://itmc.mazums.ac.ir

مقالات مربوطه را با فرمت اصلاح شده و به صورت چکیده به ایمیل کنگره به آدرس itc@mazums.ac.ir ارسال نمایید.
• عنوان مقاله كوتاه و معرف محتوي مقاله باشد. (قلم B Mitra ، 16 پررنگ، در وسط سطر )
• اسم (يا اسامي) نويسندگان و عناوين علمي (قلم B Mitra ، 12 پررنگ، در وسط سطر) و عهده‌دار مكاتبات با ٭ مشخص شود.
• سمت و سازمان متبوع و رتبه علمی (قلم B Mitra ، 12 در وسط سطر)
• پست الكترونيكي (قلم Times New Roman ، 11 پررنگ، در وسط سطر).

چکیده: در متن چکیده لازم است مقدمه، روش کار، آنالیز داده ها، نتیجه گیری و واژه های کلیدی وجود داشته باشد. در چکیده از ذکر جزییات کار، شکل ها، جدول ها، فرمول ها و مراجع پرهیز کنید. چکیده حداکثر شامل300 کلمه بوده با قلم B Mitra اندازه 12 برای نوشتار فارسی و با قلم Times New Roman با اندازه 10 برای لغات انگلیسی نوشته شود.

واژه های کلیدی: حداکثر 6 واژه مجزا شده با ویرگول، با قلم B Nazanin اندازه 11

جلسه مدیران فناوری اطلاعات دانشگاههای علوم پزشکی مازندران،مشهد،شهید بهشتی،شیراز وتبریز بصورت ویدئو کنفرانس در مورد چالش های قابل طرح در دومین همایش مدیران IT کل کشور در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.
21/6/90

برای کلیه مشمولین آموزش مداوم الزامی است برای دریافت گواهینامه شرکت در اولین کنگره فناوری اطلاعات در سلامت به سامانه یکپارچه آموزش مداوم پزشکی کشور به آدرس http://mazandaran.ircme.ir مراجعه و ثبت نام نمایند.

برای ارسال مقالات، ابتدا در سایت کنگره ثبت نام نموده، سپس از طریق صفحه ارسال مقالات، مقالات خود را ارسال نمایید.

با تشکر از بازديد شما از اين وب سايت، شما ميتوانيد اطلاعات عمومی مربوط به اولین کنگره فناوری اطلاعات در سلامت را دريافت نموده و درصورت تمايل به شرکت، از طريق وب سايت ثبت نام نماييد. همچنين ميتوانيد برای شرکت در کارگاه ها و ارسال مقالات نيز پس از ثبت نام، اقدام نماييد.

 
English فارسی